Lilian van Campen - Lucas
Kleding maken en patroontekenen
Wil je zelf kleding leren maken en heb je nog nooit een naaimachine aangeraakt? Wil je de fijne kneepjes leren? Of loop je vast met het maken van een kledingstuk? Informeer dan eens bij mijn modevakschool. Ik geef les in kleding maken en in patroontekenen. De opleiding van Modinette tot Coupeuse of tot Lerares-/coupeuse.
Je krijgt les in groepjes van 6 personen met beginners en gevorderden. Dit is leuk omdat iedereen nog wel weet hoe het is om een beginner te zijn en zo zie je wat je zoal kunt maken. Zo kun je de 1e les al aan de slag met de raderbladen uit de modebladen die klaarliggen en begin je al met je kledingstuk. Op dinsdag- en donderdagavond geef ik les van 20:00 tot 21:30 uur. Je mag je naaimachine meenemen of de machine gebruiken die voor je klaarstaat. De materialen neem je zelf mee.
Volgens de ENSAID-methode kun je leren patroontekenen. Dan kun je op eigen maat je kledingstuk leren tekenen en uiteindelijk maken. Hoe leuk is het om te antwoorden op de vraag: Heb je dat leuke jurkje gekocht? Nee, zelf gemaakt!
Al meer dan 30 jaar geef ik, Lilian van Campen-Lucas, les in het maken van kleding en in patroontekenen volgens het ENSAID-systeem. Handwerken heeft altijd mijn passie gehad en hoewel ik pas later voor lerares ben gaan leren vind ik het nog steeds een leuk vak. Ik maak regelmatig kleding voor mijzelf. Zie ik een leuke jurk in de winkel of juist een leuk detail, dan maak en verwerk ik dat. Twee trouwjurken heb ik mogen maken, voor mijn nichtje en dochter. Daar ben ik trots op.
Ensaid Modevakschool Zeewolde
Facebook: Modevakschool Zeewolde